16 Haziran 2013 Pazar

#direnturkiye

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ülkece çok ama çok zor günlerden geçiyoruz. Söyleyecek belki çok söz var ama gördüğüm her görüntü yüreğimi yakıyor. Kaç gün oldu saymayı bıraktım. Artık normal biber gazlarını bıraktılar ne olduğu belli olmayan kimyasallar başladı. Ciddi cilt yanıkları oluşturuyor bu madde. Bir insanın hiç mi vicdanı sızlamaz? İnsan olmayınca sızlamıyormuş demek ki diye düşünmeden edemiyorum. Olayların başladığı günlerde takip ettiğim çoğu bloğun yeni yazı girmeyeceğini görünce gurur duydum.. Bazıları normal hayatlarına dönmüş tabii bugun ne giydim bugun ne sürdümler başlamış. Binlerce insan yaralanmışken ölenler acı çekenler varken kusura bakmayın ama bana kozmetik dünyanın en gereksiz şeyiymiş gibi geliyor -ki hakkında konuşmaktan en çok hoşlandığım şeydir kozmetik.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Şu fotoğrafa bakar mısınız!! Yüzlerindeki ifadelere özellikle. Vururken resmen zevk duyuyorlar. Daha dehşet verici olanlarını da gördüm.
 
 
Kendi hayatımda geçirdiğim hayatımın en zor günlerine birde bu yaşananlar eklenince acım daha da katlanıyor. Bir gün hak yerini bulacak tek umudum çok geç olmaması. Türk halkı damarlarındaki asil kanın farkında.. Bu uğurda kanını akıtmayı bile göze aldı.. Dilerdim ki böyle olmasaydı ama hukuk devletinden uzun zaman önce çıkıp polis devleti haline gelince bu şekle dönüştü.
 
Olaylar bir sonuca bağlanana kadar şahsım adına kozmetiğe dair herhangi bir paylaşımda bulunmayacağım..
 
Saygılarımla...
 
 
 
 
 
 
 

3 yorum:

 1. Merhabalar,
  Aynen içinde bulunduğumuz şu duruma, geldiğimiz şu noktaya ve yapılan onca zulme aklım ermiyor.
  Halkı halka düşman etmek, ülkeyi parçalamak, bölmek... Nasıl şeyler bunlar, ülkemi, insanlarımı tanıyamaz oldum. Hani kardeştik, hani aynı kanı taşıyorduk, ne oldu bize, nasıl böyle canavarlaştık !...
  İçim sızlıyor, kan ağlıyor. Diliyorum ki bir an önce yapılan hatalardan dönülür ve bu gençlerimiz artık eziyet çekmez.
  Bu arada sizi izlemeye aldım. bana da beklerim.
  Güzel paylaşımlarda görüşebilmeyi diliyorum.
  Sevgiler...

  YanıtlaSil
 2. Merhaba,
  Bence bazılarımız canavardı bunu açığa çıkartacak bir şeye ihtiyaçları vardı, bahane arıyorlardı belki de kendilerine bilemiyorum.. Belki de zaten yıllar önce açığa çıkmıştı ancak güzelce gizlemeyi başarabilmişlerdi..
  Teşekkür ederim duyarlı yorumunuz için
  Su son günlerde ağzımızın tadı oldukça kaçmışken tarifleriniz çok güzel gözüküyor =)
  İzlemedeyim
  Sevgilerimle..

  YanıtlaSil
 3. Özlettin kendini shiva bir an önce bloğuna dönmeni temenni ediyorum :(

  YanıtlaSil