20 Temmuz 2013 Cumartesi

Yves Rocher'dan karlı online alışverişim

Herkese merhabalar.....

Uzun zaman oldu gerçekten de yazmayalı ama hiç içimden gelmedi yazmak.. Aslına bakarsanız hala daha gelmiyor ülkede bukadar sorun yaşanırken.. Ama kafamı bişekilde dağıtmam gerekiyordu ben de yazmaya başlamam gerektiğini düşündüm hem elimde bir sürü ürün birikti..  Yeni laptop değişikliğinden sonra xp den Windows 8 e geçmekte epey uğraştırdı beni.. Eski bilgisayarımdaki düzenim tamamen allak bullak oldu ordaki çalışmalarımı buraya aktardım filan.. yani kısaca fotoğrafları düzenlemem o yüzden uzadı... 

Sizinle bugun Yves Rocher' dan online olarak yaptığım alışverişi paylaşmak istiyorum.. Mailime gelen ''herhangi bir ürün alımınıza Vanille Noire deodorant hediye'' yazısını görünce sırf onun hatırına alışveriş yaptım.. Vanilyalı sabun aldım ikisini bir kullanıyım misler gibi vanilya kokayım dedim.. Size bu satırları da misler gibi kokarak yazıyorum =)Yves Rocher  denemek istediğim ama ''kokusu nasıldır ki?'' diye şüpheyle yaklaştığım organik seriden Aleo Veralı duş jelini de hediye olarak göndermiş.. Kokusu kabından koklayınca biraz erkek kokusuymuş gibi geldi ama denediğimde daha detaylı paylaşırım.. Paraben vs içermiyor.


Ayrıca siteden alışveriş yaptığınızda 3 semple seçme hakkınız var ben seçimlerimi
- Sivilce ve siyah nokta giderici yüz yıkama jeli
- Kızarık giderici krem
- Tendre Jasmin Parfümden yana kullandım

Kızarık giderici kremi yüzümü yıkarken fırçayla biraz tahriş ettiğimde kullandım gerçekten de yatıştırdı cildimi ama benim için bir yüz kremi için kalın yapıda..
Diğerlerini henüz kullanmadım..
Birde görüyorsunuz ki şeker mi şeker bir çanta geldi.. 3 farklı çantadan istediğiniz seçebiliyorsunuz. Ben seçimimi bu çiçekli çantadan yana kullandım. Biraz daha büyük bekliyordum gerçi ama görüyorsunuz ki deodorantın boyundan hallice büyük. Yine de plajda kullanmak için oldukça sevimli bir çanta..


Faturamda Vanille Noir deodorant 28 tl çantaya da 2,5 tl demişler sabunda 5 tl

Ben bu alışverimi 10 tl ye yaptım oyüzden mutluyum=) Yves Rocher' a teşekkürlerimi iletiyorum kargomun içinden hiç beklemediğim bi hediye çıktığı için. Yalnız belirtmeliyim ki buna özel bi hediye değil. Siz de indirimleri takip eder alışveriş yaparsanız  size de beklemediğiniz hediyeler gelebilir belki de...

Siteye ulaşmak için tık tık


Sizin Yves Rocher da beğendiğiniz ürünler nelerdir paylaşırsanız sevinirim...


Sevgilerimle....

2 yorum:

  1. Hayırlı olsun canım şu testerlardan bir vermediler ya bana aşk olsn !!

    YanıtlaSil
  2. teşekkürler=)) magazada bana da vermiyorlar=) online bu konuda daha başarılıymış test edip onayladım..

    YanıtlaSil